Daily wear metal rolex replica watch should pay attention to keep away from corrosive liquids, once found the bracelet, the clasp of rolex replica watches the link and function abnormalities, in order to replica rolex prevent the strap from causing damage or loss, please go to the service center for omega replica watches testing and maintenance.

Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Teksmak Tekstil Makinaları

Sektöründe en ileri teknolojiyle verimli ve performansı yüksek üretim parkurları dizayn etmeyi amaçlayan TEKSMAK` ın temelleri 1971 yılında Beyoğlunda "Galeri Makina" olarak atılır. Beyoğlu`nda konfeksiyon dikiş makinaları ve ekipmanları satmaya başlayan İbrahim Yazgan çok kısa sürede büyüyerek, 1984 yılında İMÇ 2.blokta yeni bir yer açarak TEKSMAK`ı kurar.

Teksmak`ın sektörde hızlı adımlarla büyümesinin ardın da başarılı iş adamı İbrahim Yazgan`ın sektörü çok iyi tanıması ve piyasa şartlarına göre firmasını yönlendirmesinin yanı sıra;kurumsal olarak teknolojik gelişmelerin yakından izlenmesi ve insan kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması yatmaktadır.

Türkiye`de faaliyet gösteren birçok hazır giyim firmasının kuruluşunu gerçekleştiren ve sektöre hizmet veren TEKSMAK gelişimini yurtiçi ve yurt dışında birçok müşterisiyle, daha karlı, aynı zamanda verimli teknoloji alışverişi yaparak, sürdürmektedir.

Mümessilliklerimiz ;

KURIS Spezialmaschinen GmbH

SGGEMSY ShangGong GEMSY CO.,LTD.

GARUDAN Anita B s.r.o.

SANSEIKO TAIZHOU SANSEIKO MECHANICAL & ELECTRICAL CO.,LTD

GUTE WENZHOU GUTE SEWING MACHINE CO., LTD​

ROTONDI Group SrI

 

  • Vizyonumuz


-Türk hazır giyim sektörü firmalarını global rekabette yer alabilmeleri adına desteklemek.
-Sektörün mevcut tesislerinin teknolojik, kalite ve verimliliğini artırmak için en iyi ve en kaliteliyi en iyi şekilde müşterilerin hizmetine sunmak
-Türk hazır giyimcisinin gelişimine katkı sağlayacak her türlü kurum ve kurum dışı eğitim faliyetinde bulunmak yada yapılacak olan eğitim faliyetlerine destek olmak.
- Tekstil sektörüne yapacağımız yatırımlar ve desteklerle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.
 

  • Misyonumuz


Türk hazır giyim sektörüne yapacağımız yatırımlar ve getirdiğimiz teknolojiyle sektörü dünyayla rekabet düzeyine en iyi şekilde hazırlarken oluşturacağımız katma değerle de Türk ekonomisine katkıda bulunmak.