Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Teksmak Tekstil Makinaları

Sektöründe en ileri teknolojiyle verimli ve performansı yüksek üretim parkurları dizayn etmeyi amaçlayan TEKSMAK` ın temelleri 1971 yılında Beyoğlunda "Galeri Makina" olarak atılır. Beyoğlu`nda konfeksiyon dikiş makinaları ve ekipmanları satmaya başlayan İbrahim Yazgan çok kısa sürede büyüyerek, 1984 yılında İMÇ 2.blokta yeni bir yer açarak TEKSMAK`ı kurar.

Teksmak`ın sektörde hızlı adımlarla büyümesinin ardın da başarılı iş adamı İbrahim Yazgan`ın sektörü çok iyi tanıması ve piyasa şartlarına göre firmasını yönlendirmesinin yanı sıra;kurumsal olarak teknolojik gelişmelerin yakından izlenmesi ve insan kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması yatmaktadır.

Türkiye`de faaliyet gösteren birçok hazır giyim firmasının kuruluşunu gerçekleştiren ve sektöre hizmet veren TEKSMAK gelişimini yurtiçi ve yurt dışında birçok müşterisiyle, daha karlı, aynı zamanda verimli teknoloji alışverişi yaparak, sürdürmektedir.

Mümessilliklerimiz ;

KURIS Spezialmaschinen GmbH

SGGEMSY ShangGong GEMSY CO.,LTD.

GARUDAN Anita B s.r.o.

SANSEIKO TAIZHOU SANSEIKO MECHANICAL & ELECTRICAL CO.,LTD

GUTE WENZHOU GUTE SEWING MACHINE CO., LTD​

ROTONDI Group SrI

 

  • Vizyonumuz


-Türk hazır giyim sektörü firmalarını global rekabette yer alabilmeleri adına desteklemek.
-Sektörün mevcut tesislerinin teknolojik, kalite ve verimliliğini artırmak için en iyi ve en kaliteliyi en iyi şekilde müşterilerin hizmetine sunmak
-Türk hazır giyimcisinin gelişimine katkı sağlayacak her türlü kurum ve kurum dışı eğitim faliyetinde bulunmak yada yapılacak olan eğitim faliyetlerine destek olmak.
- Tekstil sektörüne yapacağımız yatırımlar ve desteklerle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.
 

  • Misyonumuz


Türk hazır giyim sektörüne yapacağımız yatırımlar ve getirdiğimiz teknolojiyle sektörü dünyayla rekabet düzeyine en iyi şekilde hazırlarken oluşturacağımız katma değerle de Türk ekonomisine katkıda bulunmak.